حرف های سربازی که از نماینده مجلس کتک خورد

‌‌
معاون اجتماعی ناجا در واکنش به انتشار خبری مبنی بر سیلی زدن عنابستانی از نمایندگان مجلس به مأمور وظیفه راهور در محدوده خط ویژه دروازه دولت گفته فرمانده نیروی انتظامی دستور ویژه‌ای برای حمایت از حقوق سرباز وظیفه راهور و پیگیری موضوع از طریق معاونت حقوقی و بازرسی ناجا صادر کرد.

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیرو‌های مسلح هم عنوان کرده: به هیچ عنوان هیچ فردی حق ندارد سربازی را که در حال انجام خدمت است، مورد ضرب و شتم قرار دهد. از طریق دادگاه کارکنان دولت به این پرونده رسیدگی خواهد شد.

‌دشتی اردکانی، عضو هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان گفته با عنابستانی صحبت کردم؛ درگیری فیزیکی خود با سرباز پلیس را به طور کلی تکذیب کرد و گفت سرباز به من توهین کرد ولی من به صورت فیزیکی با او درگیر نشدم.

‌ دشتی اردکانی، عضو هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان گفته: «با عنابستانی صحبت کردم؛ درگیری فیزیکی خود با سرباز پلیس را به طور کلی تکذیب کرد و گفت سرباز به من توهین کرد ولی من به صورت فیزیکی با او درگیر نشدم». ‌‌ رئیس‌مجلس گفته: دستور بررسی ماجرای صادر شده و در صورت احراز تخلف، با نماینده خاطی بدون مسامحه برخورد می‎شود. ‌ امروز در شبکه‌های اجتماعی فیلمی از یک سرباز وظیفه راهور منتشر شد که می‌گفت عنابستانی نماینده مجلس چون اجازه تردد در خط ویژه را نداده به او سیلی زده است.

۰ نظر