دو شرور سیرجانی امیرطاها را بعد از آزار و اذیت زنده زنده سوزانده شد

دو شرور سیرجانی بعد از اینکه امیرطاها را مورد آزار و اذیت قرار دادند، او را زنده زنده به آتش کشیدند.
متهمان شناسایی و دستگیر شدند. امیرطاها پیکر نیمه جان خود را که سر تا پا در آتش سوخته و عریان بود، با زحمت و تقلا از نزدیکی پلیس راه کنار جاده منتهی به سیرجان به یک سوپرمارکت بین راهی رساند و طلب آب کرد.
هیبت این جوان 18 ساله سیرجانی راننده های عبوری و صاحب مغازه را به وحشت انداخته بود.آمبولانس خیلی سریع از راه رسید و امیرطاها را به بیمارستان منتقل کرد و او قبل از اینکه تسلیم مرگ شود گفت 2 نفر از اشرار سیرجان بعد از تجاوز جنسی او را زنده زنده به آتش کشیده اند.
افرادی که امیرطاها را در حالت نیمه جان و سوخته کنار جاده پیدا کرده بودند در اولین اظهارات خود گفته بودند که بعد از پیدا شدن امیرطاها،شخصی با گوشی او تماس گرفته بود که بعدا مشخص شد این فرد در زندان شهاب کرمان زندانی است و دستور آزار و اذیت و سوزاندن امیرطاها را داده بود.
امیرطاها تحت درمان قرار گرفت و در همان حال به شرح ماجرایی که بر او گذشت پرداخت و شکایت خود را نیز تنظیم کرد اما 6 روز بعد به دلیل وخامت اوضاع جسمی در حالی که به بیمارستان مطهری تهران منتقل شده بود، جان خود را از دست داد و رسیدگی به پرونده قتل به جریان افتاد.
با تلاش ماموران پلیس سیرجان عاملان جنایت دستگیر شدند و تحت تحقیقات قضایی قرار دارند. امیرطاها قبل از فوت در طرح شکایت خود که صورت جلسه شده است،
به ماموران گفت :«روز حادثه در یک قهوه خانه در سیرجان بودم و وقتی از آنجا بیرون آمدم دو نفر از اهالی شهر را دیدم که با ماشین جلوی من را گرفتند.
می خواستم از کنار ماشین رد شوم که به زور من را سوار کردند و با تهدید به من می گفتند باید مشروب بخوری.قرصی را هم در مشروب پودر کردند.گیج شده بودم و یکدفعه متوجه شدم در بیابان هستیم.یکی از آن دو نفر با مشت به صورتم کوبید و من را کتک زدند و بعد هر دو نفر به من تجاوز کردند.بعد هم بنزین روی سرم ریختند و من را آتش زدند.»
عمه امیر طاها در تشریح جزئیات این جنایت به خبرنگار رکنا گفت:«فردی که از زندان دستور آزار و اذیت امیرطاها را داده بود از اشرار سابقه دار است که با زورگویی و قدرت نمایی،ایجاد رعب و وحشت می کنند.سردسته این باند چند ماه قبل زندان افتاده است اما از مدتی قبل امیرطاها را شناسایی کرده بودند و می خواستند او را وادار کنند که وارد گروه آنها بشود.هدف آنها جذب جوانانی هم سن و سال امیرطاها بود تا قدرت خود را بیشتر کنند.

۰ نظر