زنی ماشین پلیس را در کمتر از 10 ثانیه از مقابل چشمان آنها دزدید!

در کمتر از ۱۰ ثانیه، خودروی گشت پلیس در سن دیگو آمریکا دزدیده شد و به درختی کوبیده شد.
فرارو نوشت: در شهرستان شمالی منطقه سن دیگو آمریکا یک زن که در حال گفتگو با دو نیروی پلیس بود به یکباره آن‌ها را غافلگیر کرد و به قصد سرقت سوار ماشین پلیس شد.
دو افسر پلیس برای متوقف کردن او شروع به دویدن کردند. زن از خودرو پیاده شد و ناگهان ماشین به سمت عقب حرکت و به شدت با یک درخت برخورد کرد. این زن که گفته شده دچار بحران سلامت روانی شده بود به طرف ماشین پلیس رفت و چند ثانیه بعد با آن تصادف کرد.
مایک کورتکمپ افسر پلیس در این باره می‌گوید: فکر می‌کنم او از ما می‌ترسید، بنابراین ابتدا سعی کردم کنترل اوضاع را در دست بگیرم و سپس یک قدم به عقب برگردم تا او را آرام کنم، تا بتوانیم بفهمیم او کیست، کجا زندگی می‌کند.
وی افزود: پاسخ‌های او خیلی مبهم بود. تشخیص اینکه یک او از بحران سلامت روان رنج می‌برد آسان بود. از وحشت و سردرگمی که او داشت می‌توانست خیلی بدتر از آنچه بود شود.
مایک می‌گوید: او یک تهدید نبود. او با من دعوا نمی‌کرد، بنابراین من واقعاً نیازی به رفتن به آن سطح نداشتم. تا زمانی که آن‌ها تهدیدی برای دیگران نباشند، می‌توانید تنش خود را کاهش دهید.
پس از وقوع این حادثه زن به بیمارستان روانی منتقل شد. پلیس قصد دارد به جای زندان برای این زن روند درمانی را پیگیری کند.
بر اساس گزارش رسانه‌های آمریکایی، این زن به نام کیاوندرا براون، ۲۷ ساله شناسایی شده است و در حال حاضر با اتهامات آسیب مالی و سرقت یک خودرو مواجه است.

۰ نظر