لباس عروس الهام حمیدی بازیگر سینما که به مناسبت سالگرد ازدواجش منتشر شد

مزون سایه نوشت :


انگار همين ديروز بود كه من و همه اعضاء تيم مشغول آماده كردن اولين لباس عروس سال ٩٨ بوديم.
ولى اين لباس خيلى با بقيه فرق داشت!
راستش وقتى قراره لباس عروس يك هنرپيشه معروف و كه كارنامه حرفه اى بسيار درخشانى در سينما و تلويزيون داره طراحى كنى كار خيلى سخت مى شه!
خانم بازيگر با اون چهره دلنشين و هميشه خندان ازم خواستن كه طى جلساتى راجع به تك تك آيتم هاى طراحى لباسشون صحبت كنيم!
از اواخر دى ماه شروع كرديم.
پارچه لباس و دانتل فرانسه با نقش بسيار اصيلى كه حتماً خيلى از شما باهاش آشنايى دارين انتخاب كرديم و كار روى لباس تركيبى از سنگ دوزى و مرواريد دوزى كه ايشون تأكيد داشتن مستقيم روى لباس دست دوزى بشه.قرار بر اين بود كه نقشه سنگ دوزى فرم اسليمى،داماس،گلدار و هيچ طرح منحنى نداشته باشه و دوست داشتن فقط از خطوط هندسى صاف استفاده بشه!دوخت اين نقوش قرينه به دليل فرم خاص طراحى وظرافت بيش از حد دانتلِ زمينه پروسه بسيار سختى بود و حدود ٧٠ روز زمان برد. از همه مهمتر اينكه لباس قرار بود جورى طراحى بشه كه با هر حركت و چرخشى بچرخه و دقيقاً سر جاى خودش قرار بگيره و احتياج به مرتب كردن نداشته باشه!
بالاخره اين لباس باشكوه آماده شد! دقيقاً همون طرحى بود كه ساعتها راجع بهش فكر كرده بوديم و تصميم گرفته بوديم!قبل از مراسم، لباس رو براى عكاسى به استوديو رازان كه عكاسى مراسم و به عهده داشتن برديم و تيم حرفه اى سهيل رازان اين كليپ زيبا رو آماده كردن!
امروز دقيقاً يكسال از اون روز به يادماندنى مى گذره و من براى گذاشتن اين پست دو تا دليل مهم دارم.
اول اينكه سالگرد ازدواج اين بانوى هنرمند و تبريك بگم و با همه وجودم براشون آرزوى خوشبختى كنم و دوم اينكه به تمام عروس هام كه مراسمشون اين چند وقت بود و به خاطر اين شرايط خاص به تعويق افتاد بگم كه قطعاً، اتفاق خيلى سخت و تجربه ناراحت كننده اى بود ولى تا چشم به هم بزنيم مى گذره و روزهاى خوب به زودى ميان
بانو جانم،عروس خوش قلب و باوقار اولين پست لباس عروس امسال و با عكس لباس شما شروع مى كنم تا سرآغاز سالى پربار و سرشار از انرژى مثبت براى عروس هاى مزون باشه و براى من هم يادآور ٣٠ فروردين ٩٨

۰ نظر