ماجرای قمه‌کشی دختران نوجوان اصفهانی در یکی از پارک ها

در فیلم منتشر شده مشاهده می‌شود چند دختر با یکدیگر درگیر می‌شوند و موهای هم را می‌کشند ویکی از دختران از درون لباسش یک قمه در می‌آورد.
تلاش برای شناسایی و دستگیری منتشر کنندگان فیلم و عوامل این درگیری در دستور کار پلیس قرار دارد.
دختر قمه کش کسی نیست جز دختری به نام هلیا که در اصفهان قدرت نمایی خوفناکی داشت. اینکه هلیا دختر قمه کش از پیش قمه بزرگی در شلوارش همراه داشته است نشان داد که دختر قمه کش روحیه مجرمانه دارد و هلیا دختر قمه کش اگر کنترل نشود شادی در آینده‌ای نزدیک شاهد یک قتل باشیم هنوز مشخص نیست علت این درگیری وقیحانه هلیا دختر قمه کش و کسانی که در این نزاع حضور داشتند چیست اما همین فیلم یک خطر بزرگ اجتماعی را دربر دارد که شاید هلیا دختر قمه کش و دوستانش نخستین نشانه‌های تابلوی آن باشند.
هلیا دختر قمه کش تحت تعقیب
پلیس اصفهان با انتشار این فیلم و مشخص شدن اینکه محل این درگیری در استان فارس است ماموران پلیس وارد عمل شده اند تا هلیا دختر قمه کش و دارو دسته اش را بازداشت کنند.
با توجه به مشخصات این دختران که کاملا در فیلم مشخص است به نظر می رسد پلیس بتواند خیلی سریع به ردی از آنان برسد اما از مردم انتظار می رود با توجه به خطراتی که این دست از دختران و پسران می توانند در جامعه به وجود بیاورند در تماس با پلیس 110 محلشان هلیا و دارو دسته اش را معرفی کنند و شک نداشته باشند این اقدام حتی به نفع این دختران خواهد بود . رکنا

۰ نظر