پاسخ مهدی غفوریان به بهاره رهنما به داشتن آسایش مالی بعد از 30 سال !

مهدی غفوریان برادر مهران غفوریان نوشت :

اداره یک زندگی نیمه مرفه فقط ، به دست و پا نیست خیلی مسائل دیگر در روزگار ما مخصوصاً در حرفه های هنری آن هم برای حرفه ای ها مؤثر هستند که بتوانی یک زندگی و رفاه نرمال داشته باشی یا نداشته باشی .

سرکار خانم #بهاره_رهنما به عنوان یک همکار که ارادت خدمتتون دارم و حداقل در دو پروژه که شما هم تشریف داشتید نویسنده و آهنگساز بودم میخواستم ازتون در خواست کنم که حرمت همکاران را حفظ کنید و توهین نفرمایید ، #بی_دست_و_پا عبارت توهین آمیزیست آن هم برای هنرمندانی که خیلیاشون رو شما میشناسید بسیار هم شریف و متخصص هستند ، ولی یک زندگی نیمه مرفه هم ندارند. چه برسد به مردمی که نمی شناسیمشان ، من به شخصه راضیم از زندگیم ولی ما متولیان فرهنگ و هنر و ادب این مملکتیم و باید مراقب حرفهایمان در فضای مشوش و بی سامان مجازی و واقعی وطنمان باشیم.
ارادت مستدام است.
یاحق.

بهاره رهنما هم در بخشی از صحبت هایش در صفحه شخصی اش گفت :

خیلی عادی است که بتوانم در این سن آسایش خاطر مالی داشته باشم و زندگی‌ام را راحت بگردانم. هر آدمی که نتواند بعد از ۳۰ سال کار کردن زندگی خوب داشته باشد و آسایش و آرامش برای خودش و خانواده‌اش فراهم کند، به نظرم بی‌دست و پاست. من سال‌ها زحمت کشیدم و کار کردم و طبیعتا الان هم چیزی که دارید می‌بینید، نتیجه زحمات من است.»

۰ نظر