رویا نونهالی بازیگر در موریک ویدیو جدید همایون شجریان

جزئیات جدیدی از آلبوم موسیقی «گاهِ فراموشی» جدیدترین همكاری همایون شجریان و فردین خلعتبری اعلام شد.
آلبوم «گاهِ فراموشی» بیست و دوم اردیبشهت ماه امسال در حالی با حمایت «ایکس ویژن» عرضه می شود که در همین روز، مراسم رونمایی و نشست رسانه ای این اثر با حضور دست اندرکاران آلبوم در تالار وحدت برگزار خواهد شد.
این اثر با اشعار فردین خلعتبری در هشت قطعه به نام های : «در شب بی تو، گاه فراموشی، مشتاق توام، پی در پی، خواب خاکی، با تو مست، نشان، محرم به اسرار» طی حدود دو سال تولید شده است .
در این بین «رویا نونهالی» نیز به عنوان بازیگر در موزیک ویدئوی یکی از قطعات این آلبوم به نقش آفرینی پرداخته است که این اثر نیز به زودی در اختیار دوستداران موسیقی قرار خواهد گرفت.
رامین صدیقی، رضا موسوی، كاوه عابدین و سحر فروزان از دست اندركاران تولید این اثر و بیورن مه‌یر، کلاوس گزینگ، کارلو نیدرهاوزر و فردریک ژیل نوازندگان این اثر بوده‌اند.
همایون شجریان و فردین خلعتبری طی سال‌های اخیر آثاری در قالب آلبوم موسیقی منتشر کرده‌اند که آخرین آن سال ۱۳۹۸ به شکل آلبوم «امشب کنار غزل‌های من بخواب» بر اساس اشعار زنده یاد افشین یداللهی منتشر شده است. این اثر در استودیوهای صبا (ایران) و ویوگاردن (اتریش) ضبط شده و صاحب امتیاز آن موسسه هنری ۱۴۰۰ آریا است.

۰ نظر