تولد یک ستاره از شهری کوچک تا رسیدن به صحنه عصر جدید

 

تولد یک ستاره از شهری کوچک تا رسیدن به صحنه بزرگترین رقابت استعدادیابی در ایران...

ساینا شیخی؛ کودک صداپیشه‌ای که از تونلِ تاریکِ نتوانستن عبور کرد و به روشنایی درخشیدن رسید!
شنبه‌شب، بینندگان عصرجدید با ساینا شیخی بیشتر آشنا خواهند شد؛ دوبلور ۷ساله و نابغه‌ای که از صحنه برنامه به عضویت رسمی انجمن دوبله ایران رسید و حالا در میان ۶استعداد برتر در رقابت پایانی است.

عوامل عصرجدید به خوزستان رفته‌اند تا با حال و هوای ساینا در زادگاهش، اندیمشک، گشت و گذار داشته باشند؛ گشت و گذاری که در آن، هم این صداپیشه ۷ساله را در استودیویی که برای اولین بار، پشت میکروفن رفت می‌بینیم، هم با او به جهان کودکی در شهربازی قدم می‌گذاریم، هم به جشن تولدش میان همسالان و همکلاسی‌ها می‌رویم و هم با ساینا روی یکی از بزرگترین سدهای جهان، همراه می‌شویم.

یکشنبه‌شب، نوبت پخش مستند احسان یاسین است؛ خواننده جوانی که قطعات خوانده‌شده‌اش روی صحنه برنامه، تماما مناجات با معبود بوده.

در مستند احسان یاسین، عاشقانه‌ای برای مادربزرگ، آشنایی با خانواده و اقوام، گپ‌وگفت با بچه‌محل‌های او در امامزاده حسن و جشنی که رفقایش برای فینالیست‌شدنِ او برپا کردند و استودیویی که در آن، مشغول تمرین برای اجرای نهایی است، از قسمت‌های تماشایی آن خواهد بود.

با پخش این ۲مستند، تنها ۲قسمت دیگر باقی می‌ماند که هفته آینده پخش خواهد شد و بعد هم نوبت رقابت پرهیجان و باشکوه پایانی است که شب عید سعید قربان، روی آنتن خواهد رفت.

۰ نظر