شلیک به گردن عروس فیروزآبادی در شب عروسی اش عروس جان باخت

همشهری آنلاین به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ مهدی جوکار چهارشنبه ۲۲ تیر در این باره به خبرنگاران گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک فقره تیراندازی در یکی از تالارهای عروسی شهرستان فیروزآباد،
ماموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند. وی افزود: پس از حضور ماموران مشخص شد فردی به قصد شادی کردن و بر حسب سنت عشایری اقدام به شلیک تیر با اسلحه شکاری کرده که متاسفانه به دلیل شلوغی جمعیت و عدم توانایی در کنترل اسلحه به سه نفر شامل دو مرد و عروس اصابت کرده و ضارب از محل متواری شده است.
فرمانده انتظامی فیروزآباد با بیان اینکه ماموران انتظامی با اقدامات فنی و تخصصی موفق شدند مخفیگاه متهم را شناسایی و وی را دستگیر کنند، گفت: در بازرسی از محل اختفای فرد تیرانداز یک قبضه اسلحه شکاری فاقد مجوز و استفاده شده در مراسم عروسی کشف شد.
 رسم غلط تیراندازی در فیروزآباد عروس را به کما برد جوکار با بیان اینکه حال دو مرد مضروب رضایت‌بخش است، گفت: تالار موصوف برابر دستور مرجع قضایی پلمب شد.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهم ۳۶ ساله که شوهر خواهر داماد بود، برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد، تاکید کرد: هرگونه اخلال در نظم و امنیت عمومی خط قرمز پلیس است و برای ایجاد بستر امن و آرام در عروسی‌ها هرگونه تیراندازی ممنوع است و در صورت مشاهده سلاح و تیراندازی با قاطعیت با افراد هنجارشکن برخورد می‌شود.
بنا بر گفته اورژانس فیروزآباد، عروس و دو نفر از مهمانان از ناحیه سر و گردن مورد اصابت تیر اسلحه قرار گرفتند که در حال حاضر عروس به علت جراحات وارده با وضعیت وخیم در بخش آی سی یو بیمارستان بستری است و و دو نفر دیگر در بیمارستان در حال مداوا هستند. فیروزآباد در فاصله ۹۳ کیلومتری جنوب شیراز قرار دارد.

۰ نظر