تغییر شکل یک سگ خانگی بعد از رنگ کردن ۱۰ میلیون بازدید کننده داشت

اشلی اسپیلمن، ۳۷ ساله، هفته گذشته ویدیویی از تغییر شکل سگ خانگی خود در تیک‌تاک به اشتراک گذاشت که بیش از ۱۰ میلیون بازدید داشته است.
فرارو . اشلی که مادر پنج فرزند و اهل شیکاگو است، پس از این کار هدف حمله کاربران قرار گرفت که او را متهم به ظلم به حیوانات دانستند، علی‌رغم اینکه او گفته که از رنگ‌های غیرسمی استفاده کرده است.
در برخی از نظرات، صورت حیوان خانگی غمگین ذکر شده است، اما اشلی به سرعت پاسخ داد، و خاطرنشان کرد که سگ‌های این نژاد به هر حال صورتی بدخلق دارند.
یکی از کاربران نظر داد: آزار خالص سگ. یکی دیگر نوشت: چقدر وحشتناک، سگ بیچاره. برخی دیگر نیز از اشلی حمایت کردند. یکی نوشت: این زیباترین چیز است. دیگری نظر داد: او با ارزش به نظر می‌رسد! به عنوان یک آرایشگر، این مطلقاً به هیچ وجه سوء استفاده نیست.
شخص دیگری اضافه کرد: دوست دارم. در پاسخ به انتقادات، اشلی گفت که از رنگ مخصوص حیوانات استفاده شده است که کاملاً ایمن است. او گفت: بعضی از افراد عقل خود را از دست داده اند و می‌گویند که این ظلم به حیوانات است. وقتی آن را پست کردم [ویدیوی او با خز رنگ شده]، فکر نمی‌کردم عکس‌العملی را داشته باشد.
نظرات اصلاً من را آزار نمی‌دهد. اشلی که مادر مادلین ۱۵ ساله، هیدن ۱۴ ساله، الیز ۱۲ ساله، کندال ۷ ساله و هادسون ۵ ساله است، گفت: هدف من از انجام این کار گسترش شادی، لبخند و روحیه کریسمس بود.

۰ نظر