عذرخواهی بشیر حسینی از مژده لواسانی به خاطر صحبت های حاشیه سازش

بشیر حسینی از مژده لواسانی به خاطر حواشی پیش آمده عذرخواهی کرد. چندی قبل صحبت‌های بشیرحسینی با مژده لواسانی در یک برنامه تلویزیونی درباره سفر اربعین حاشیه‌ساز شده بود.

صحبت های همسر بشیر حسینی درباره حواشی پیش آمده همسر بشیر حسینی، داور «عصر جدید»،  با انتشار متنی، سخنان منتسب به خود در فضای مجازی را تکذیب کرد. وی در این یادداشت آورده است: «امروز یک خبر سراسر کذب و متوهمانه در فضای مجازی دیدم که کانالی مجهول‌الهویه از قول من و در رابطه با همسرم، آقای سیدبشیر حسینی دروغ‌پردازی و عقده‌گشائی کرده بود. قلم‌های زهرآگین و قلب‌های بیمار و کینه‌های عمیق جبهه ضدفرهنگی، این بار حریم خانواده ما را هدف گرفته و در کمال وقاحت، آشیانه امن و آرام ما را که به نور اهل‌بیت (علیهم‌السلام) و خدمت به خانواده شهدا (الحمدلله) منور است، هدف گرفته.

می‌فهمم که همسرم در برنامه زنده یک خطای زبانی داشته و از آن عذرخواهی کرده اما این هجمه ناجوانمردانه و حمله به خیمه خانواده و بر هم زدن آرامش زن و فرزند، انتقام از سال‌ها تلاش همسرم در سنگر دانشگاه، رسانه و خدمت‌هایی است که هیچ‌وقت نمی‌خواهم رسانه‌ای شود و باید برای قبر و قیامت‌مان ذخیره شود. این خباثت‌ها و خیانت‌ها، نه تنها مانع حرکت مجدانه و مجاهدانه همسرم در مسیر اهداف فرهنگی انقلاب اسلامی نخواهد شد بلکه قدم مرا ثابت‌تر و قلب مرا در همراهی تا آرمان شهادت مستحکم‌تر خواهد کرد.

۰ نظر