بخشش یا اعدام ؟ حکم قصاص آرمان به زودی اجرا می شود

آرمان عبدالعالی متهم است دختری به نام غزاله شکور را که با او رابطه عاطفی داشته است، به قتل رسانده اما اثری از جسد غزاله نیست.

شاهین صمدپور نوشت :


یک: ما به این دنیا اومدیم که دنبال صلح باشیم، دوستی ایجاد کنیم، دلی رو شاد کنیم
دو: بیش از یک سال و نیمه که دارم این پرونده و این ماجرا رو دنبال می کنم، هیچ وقت بدون سند و مدرک حرفی خدمتتون نزدم با قطعیت خدمتتون عرض می کنم متاسفانه آرمان عین همون کاری که کرده رو داره تعریف می کنه. ( امشب یا فردا تو یه رشته استوری دلایلم رو خدمتتون عرض می کنم)
سه: بارها و بارها هممون خبر نجات یک اعدامی از پای چوبه ی دار رو شنیدیم و خوشحال شدیم، بارها شنیدیم عزیزانی مثل آقای پرستویی آقای چاووشی جان یک اعدامی رو در لحظه های آخر نجات دادن و همه خوشحال شدیم.
قطعن اون اعدامی هایی که نجات پیدا کردن اشتباهات بزرگی انجام داده بودن اما خبر نجاتشون از پای چوبه ی دار خوشحالمون کرده.
عزیزانم آرمانم یکی از این افراد خطاکاره، آرمان زمانی که خطا کرده یه نوجوون هفده ساله بوده، نزدیک به یک دهه از بهترین روزهای زندگیش رو پشت میله های زندان زندگی کرده، حالا داریم برای حلق آویز نشدنش تلاش می کنیم، همین.
چهار: امیدوارم تو این زمونه ای که هر روز صبح با خبر مرگ از خواب بیدار میشیم_مرگ های کرونایی، خودکشی های روز افزون، حوادث رانندگی و..._ یک روز صبح همه با خبر بخشش و بزرگواری یک مادر از خواب بیدار بشیم.

۰ نظر